بازدید معاون اجرایی رئیس جمهور از سد مخزنی دیورش رودبار

باز باران خبر/ معاون رئیس جمهوری ضمن بازدید از سد مخزنی دیورش رودبار از پیشرفت مناسب و فعال بودن این پروژه اعلام رضایت نمود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی آب منطقه ای گیلان؛ سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهوری ضمن حضور در شهرستان رودبار از پروژه سد مخزنی دیورش به عنوان اولین پروژه بازدید نمود.

وی در حاشیه این بازدید ضمن رضایت از فعال بودن پروژه سد مخزنی دیورش گفت: با ارائه گزارشی که مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان دادند، الحمدالله این پروژه از پیشرفت  و فعالیت خوبی  برخوردار است.

معاون اجرایی رئیس جمهور ضمن قول مساعدت برای صدور مجوز ماده ۲۳ تصفیه خانه و خط انتقال آب سد دیورش به شهرستان رودبار و روستاهای همجوار از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور گفت : ساخت سد دیورش از محل منابع استانی پیش بینی شده و ان شاء الله در سفر رئیس جمهوری به استان گیلان حتما این  موضوع مورد تأکید قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است در این بازدید وحید خرّمی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان ضمن ارائه خلاصه گزارش از فرایند ساخت سد دیورش گفت: سد مخزنی دیورش بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این سد با هدف تأمین آب شرب مردم شریف  ۵ شهر و ۲۸ روستای شهرستان رودبار در حال احداث است.

وی پیگیری ماده ۲۳ تصفیه خانه و خط انتقال آب این سد به شهرستان رودبار را از مطالبات جدی در جهت حل چالش آب شرب شهرستان رودبار در سفر رئیس جمهوری به استان گیلان عنوان نمود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=22598

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: