بازدید مدیرکل بازرسی گیلان از زندان مرکزی رشت

باز باران خبر/ سجاد ده‌ده‌جانی مدیر کل بازرسی استان گیلان و هیات همراه از کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی زندان مرکزی و نسوان رشت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان گیلان،سجاد ده‌ده‌جانی مدیر کل بازرسی استان گیلان و هیات همراه با حضور در زندان مرکزی رشت از کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی بازدید کرد.

مدیر کل بازرسی استان گیلان ابتدا با از کارگاه های مختلف اشتغال و حرفه آموزی زندان مرکزی اعم از پالت سازی ، لوستر سازی ، ساخت سنگ های تزیینی مصنوعی ، جوراب بافی،خیاطی،کفاشی،سفال سازی دیدن کرد و ضمن بازدید از سوله اشتغال ۲۰۰۰ متری جدید الاحداث زندان لاکان گفت :می توان با استفاده از ظرفیت های استانی زمینه اشتغال بیشتری را برای زندانیان مهیا داشت وی جذب و حضور هر چه بیشتر کارآفرینان در زمینه های مختلف اشتغال زایی تاکید داشت و افزود باید از تمامی پتانسیل ها برای توانمند سازی زندانیان در زمینه های متنوع آموزشی و کسب مهارت های لازم کاربردی استفاده کرد. که این امر مهم ضمن تامین معیشت اقتصادی خانواده زندانی ، می تواند بعد از آزادی گام های موثری را در زمینه اشتغال در جامعه بردارد .

در ادامه بازدید ضمن حضور در کارگاه های اشتغال نسوان اعم از نقطه کوبی،گلسازی،فرش بافی و عروسک سازی از نزدیک در جریان روند اجرای برنامه‌های اصلاحی و تربیتی این مرکز قرار گرفت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=28200

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: