ایجاد شهرک صنعتی بخش خصوصی در شهرستان شفت

باز باران خبر/ پیشنهاد سرمایه گذاری  ایجاد شهرک صنعتی بخش خصوصی در شفت مورد بررسی قرار گرفت. مدیرکل هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری گیلان از بررسی پیشنهاد سرمایه گذاری ایجاد شهرک صنعتی بخش خصوصی در شهرستان شفت خبر داد.

به گزارش باز باران خبر؛ دکتر یونس رنجکش در پانزدهمین جلسه استانی ستاد پیگیری توسعه شهرستان کمتر توسعه یافته شفت افزود: بهره مندی از ظرفیت و توان بخش خصوصی برای توسعه از اولویت های مهم رفع محرومیت از چهره شهرستان کمتر توسعه یافته شفت است.

وی اضافه کرد: بر اساس درخواست بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در استان و با توجه به قابلیت های شهرستان شفت تلاش داریم تا متقاضیان با فرصت های این شهرستان آشنا و زمینه های سرمایه گذاری با هدف اشتغال و توسعه منطقه فراهم آید.

وی افزود: تسهیلگری و ارایه اطلاعات و آمار دقیق از وضعیت شهرستان با توجه به نیاز سرمایه گذار و کمک به تامین زیر ساخت ها بر اساس وظایف قانونی دستگاه های اجرایی و تسریع در صدور مجوز ها از مهمترین مشوق ها برای جذب سرمایه گذار است که مدیران و کارشناسان دستگااهای اجرایی باید در اولویت قرار دهند.

به گفته دبیر ستاد استانی محرومیت زدایی شهرستان کمتر توسعه یافته شفت  این شهرستان با توجه به برخورداری از مزیت های بالای استقرار صنایع وابسته کشاورزی و وجود عرصه و شهرک خرطوم در این زمینه مستعد ایجاد صنایع تبدیلی است و خوشبختانه سرمایه گذاران نیز علاقمند به فعالیت در این زمینه هستند.

رنجکش ادامه داد : تنها راه توسعه شهرستان جذب سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی و تامین و تضمین این سرمایه گذاری با اجرای برنامه های هدفمند، قانونی و تسریع در روند اجرای آن است.

وی در این جلسه که مدیران استانی دستگاه های اجرایی خدمات رسان و مدیران شهرستان شفت و مدیران شرکت متقاضی سرمایه گذاری حضور داشتند، راهکارهای چگونگی سرمایه گذاری و روند صدور مجوزها و تامین نیازهای حوزه زیر ساختی را مورد بررسی قرار داد و اظهار داشت: ظرف یک ماه آینده ضمن بررسی درخواست متقاضی و تهیه طرح اولیه سرمایه گذاری، اقدامات قانونی لازم با همکاری دستگاههای اجرایی می شود.

گفتنی است بازدید میدانی از محل اجرای پروژه پیشنهادی در شهرک صنعتی خرطوم شهرستان شفت از دیگر برنامه های این نشست بود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=20824

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: