اولین نشست هماهنگی ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر گیلان برگزار شد

مهدی ولی پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از برگزاری اولین نشست هماهنگی ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد.

به گزارش باز باران‌خبر و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال‌ احمر استان گیلان بیان کرد: طبق ماده ۱ اساسنامه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، هلال احمر مؤسسه ای غیرانتفاعی و دارای شخصیت حقوقی مستقل محسوب می شود و همچنین طبق اساسنامه، ارکان این جمعیت به اعضای داوطلب فعال واگذار می شود.

ولی پور با توجه به روند انتخابات سال جاری اظهار کرد: در این راستا با توجه به قوانین جاری جمعیت هلال احمر، هر چهار سال یک بار مجامع شهرستانی و استانی تشکیل شده و اعضای داوطلبان هلال احمر با شرکت در این مجامع که در مراکز شهرستان ها تشکیل می شود نسبت به مشارکت در انتخابات این جمعیت اقدام می کنند.

مدیرعامل هلال احمر گیلان ضمن اشاره به نقش موثر داوطلبان در عملکرد این نهاد عام المنفعه اذعان داشت: در پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر که در خرداد ماه سال جاری نیز برگزار می شود، داوطلبان همانند گذشته در تصمیم گیری‌ها و عملکرد این نهاد عام المنفعه نقش اساسی خواهند داشت.

ولی پور با اشاره به روند اجرایی انتخابات مذکور تصریح کرد: اعضای داوطلب با شرکت در انتخابات به نامزدهای مورد نظر که به تأیید ستادهای اجرایی و نظارت رسیده اند رأی می دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن اشاره به زمان انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر ۲۳ خرداد ماه سال جاری همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=9293

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: