اولین دوره مسابقات تیر و کمان گیلان جام رمضان برگزار شد

اولین دوره رقابت های تیر و کمان قهرمانی استان گیلان با عنوان جام رمضان، با معرفی نفرات برتر در رشت برگزار شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا؛ در این دوره از رقابت های یک روزه ، ۳۴ کماندار از شهرهای مختلف استان گیلان حضور داشتند که در سالن ورزشی کارگران رشت در دو بخش ریکرو و کامپوند با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این رقابت ها و در رشته ریکرو بخش بانوان ، معصومه فرصتی از رشت با غلبه برابر همه رقبای خود عنوان قهرمانی مسابقات تیر و کمان گیلان جام رمضان را به خود اختصاص داد، همچنین بهار هوشیار از بندرانزلی در مکان دوم قرار گرفت و فرشته قیامتی از رشت مقام سوم این رشته را کسب کرد.
در رقابت های تیر و کمان رشته ریکرو بخش آقایان نیز علیرضا ملت دوست مقام قهرمانی را کسب کرد ، امیرحسین خسروپور دیگر ورزشکار بندرانزلی در رتبه دوم قرار گرفت و وحید پرسری از لاهیجان روی سکوی سوم ایستاد.
همچنین در رقابت های رشته کامپوند که فقط در بخش آقایان برگزار شد ، سهند دروگر از رشت عنوان قهرمانی را تصاحب کرد ، محمدرضا علی بخشی از بندرانزلی عنوان دوم را به خود اختصاص داد و رامون رحیمی پور از رشت مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کرد.
در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت ها، به نفرات برتر رشت های مختلف مسابقات تیر و کمان قهرمانی گیلان حکم قهرمانی و همچنین جوایز نقدی اهداء شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=1142

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: