انعقاد قرارداد بیمه اختیاری تأمین اجتماعی غیرحضوری شد

باز باران خبر/ انعقاد قرارداد بیمه اختیاری با سازمان تأمین اجتماعی برای تمامی متقاضیان واجد شرایط بدون نیاز به حضور در شعب و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به نشانی eservices.tamin.ir انجام می‌شود.

علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان همزمان با چهارمین دوشنبه دیجیتالی از آغاز اجرای طرح ۳۰۷۰ ، امکان انعقاد بیمه اختیاری بصورت غیرحضوری را بعنوان هشتمین خدمت در طرح مذکور معرفی نمود . 

وی با بیان اینکه در طرح ۳۰۷۰ قرار است تا بهمن ماه ۳۰ خدمت و هر دوشنبه چند خدمت، الکترونیکی و غیرحضوری شوند، اظهار داشت بر اساس برنامه ریزی و پیش بینی صورت گرفته انتظار میرود پس از تکمیل طرح شاهد کاهش ۷۰ میلیون مراجعه از مجموع ۹۶ میلیون مراجعه در طول سال باشیم

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در ادامه اظهار داشت : از امروز به بعد، متقاضیانی که سن آنها زیر ۵۰ سال باشد در صورت داشتن ۳۰ روز سابقه بیمه پردازی به صورت غیرحضوری می‌توانند انعقاد قرارداد کنند. این اقدامات که تا پیش از این به صورت حضوری انجام می‌شد، از طریق غیرحضوری، با مساعدت بانک رفاه و پرداخت حق بیمه در سامانه مربوطه و وصول تاییدیه، انجام می‌شود.

علی حسین نژاد با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۲۲۰۰۰ بیمه شده اختیاری در استان گیلان تحت پوشش هستند خاطر نشان ساخت : این نوع بیمه بمنظور امکان تداوم بخشیدن بیمه پردازی برای افرادی است که به هر نحو در سنوات گذشته دارای سابقه بیمه ای حداقل به میزان یک ماه بوده اند. 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=16707

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: