انجمن خبرنگاران برون‌مرزی گیلان تشکیل شد

رئیس ستاد رسانه‌ای اربعین حسینی (ع) گیلان از تشکیل انجمن خبرنگاران، عکاسان و روزنامه‌نگاران برون‌مرزی این استان خبر داد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از فارس؛ عظیم محمدپورگسکرئی در نشست ستاد اعزام خبرنگاران گیلانی به کربلای معلی اظهار کرد: کاروان ۴۵ نفره و تیم‌های خبری پنج‌نفره از استان گیلان و طی روزهای هجدهم تا بیستم مهرماه امسال به شهرهای مقدس کربلا و نجف اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به برگزاری جلسات ستاد رسانه‌ای اربعین حسینی (ع) با مسؤولین شورای اسلامی و شهرداری رشت افزود: در تلاشیم موانع اعزام خبرنگاران را در مدت‌زمان کوتاه‌تری برطرف کنیم و خواستار همکاری بیش‌ازپیش مسؤولین با ستاد رسانه‌ای اربعین گیلان هستیم.

رئیس ستاد رسانه‌ای اربعین حسینی (ع) گیلان با اشاره به تشکیل انجمن برون‌مرزی گفت: انجمن خبرنگاران، عکاسان و روزنامه‌نگاران برون‌مرزی این استان شامل خبرنگاران اعزامی به سفرهای خبری خارج از کشور تشکیل‌شده و به‌زودی هیئت‌رئیسه این انجمن با انتخاب اعضا، انتخاب و معرفی می‌شوند.

محمدپورگسکرئی خواستار همکاری ویژه استاندار با ستاد رسانه‌ای اربعین حسینی (ع) شد و تصریح کرد: سازمان بسیج رسانه استان گیلان مسؤول و متولی اعزام خبرنگاران است که باید از تلاش‌های مدیران این سازمان تشکر کنیم.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم بیش از پنج‌هزار خبر، عکس، گزارش، فیلم و مستند توسط کاروان‌های رسانه‌ای در ایام اربعین حسینی (ع) تولید و منتشر شود، گفت: طرح زائر خبرنگاران گیلانی نیز با مشارکت بیش از سه هزار زائر این استان اجرا می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=3622

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: