انتصاب رضا نوری مدیر جدید شعب بانک کشاورزی گیلان / خداحافظی طاهری بروجنی پس از یک دهه مدیریت

باز باران خبر/ طی آیینی با حضور رییس هیات مدیره بانک کشاورزی ایران ” مهندس رضا نوری” به عنوان مدیرشعب بانک کشاورزی استان گیلان معرفی واز یک دهه مدیریت و خدمات صادقانه علیرضا طاهری بروجنی قدردانی شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه خط قرمز؛ آیین تکریم ومعارفه مدیر شعب بانک‌کشاورزی استان گیلان با حضور دکتر ماهی کار رییس هیات مدیره بانک کشاورزی ایران ،جمعی از مسئولین استانی ، همکاران مدیریت وروسای شعب تابعه برگزارشد.

طرح تحول دیجیتال بانک کشاورزی در پنج فاز به انجام رسید

دکتر داورماهی کار در این آئین اظهار کرد : در خط مشی سال جاری بانک شعائر عدیده ای و از آن جمله حرکت بیش از پیش در مسیر جهش تولید ، اهتمام در امنیت غذایی ، دانش محوری و ‌توجه ویژه به شرکت‌های دانش بنیان ایجاد طرح های اساسی در مسیر خوداتکایی بخش کشاورزی و فراهم نمودن فرصتهای شغلی جدید بواسطه سرمایه گذارهای صورت گرفته در بخش کشاورزی مورد تاکید قرار گرفته است که کلیه این موارد برگرفته از مضامین اقتصاد مقاومتی می باشد.

رییس هیات مدیره بانک به تشریح عملکرد مثبت بانک کشاورزی در سال گذشته پرداخت و گفت: با مروری بر عملکرد سیستم بانکی کشور در پرداخت تسهیلات بخش کشاورزی در سال ۱۳۹۸ ملاحظه می گردد که از ۷۴۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده در این بخش ، سهم بانک کشاورزی بیش از ۷۱ درصد بوده است واز همین رهگذر ۲۱ درصد مانده خالص تسهیلات بانک کشاورزی طی سال موصوف رشد داشته است ضمن اینکه مقرر است در سال جاری نیز ۵۹۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات در زیربخش های مختلف کشاورزی حسب الویت های اعلامی از سوی وزرات محترم جهاد کشاورزی تزریق اعتبار شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن اشاره برتمرکزبانک بر روی فاکتورهایی که به ایجاد ارزش افزوده در سازمان کمک می‌کند اشاره داشت رهبری هزینه ها ‌و استراتژی تمایز یکی از این عوامل اصلی در این خصوص بوده واین بانک کوشش می‌کند با اجرای تکنیک های گوناگون ، قیمت خدمات ارائه شده را در حوزه کشاورزی به سطح پایین تر از رقبا برساند و صدور کشاورز کارت را شاهد مدعا نامید ‌و گفت :هرکشاورز می‌تواند در قالب طرح مذکور به ازای هرهکتار ۲۰ میلیون ریال وتا سقف ۲۰۰ میلیون ریال با نرخ ۱۲ درصد اعتباردریافت کند.

وی با اشاره به مفهوم نوآوری استراتژیک ‌ خاطرنشان کرد: طرح تحول دیجیتال در همین راستا در پنج فاز به انجام رسید ودر شرایط کنونی در حال بازنگری ومتناسب سازی آن با ساختار سازمانی بانک برای اجرای پروژه های تحول دیجیتال هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه سرمایه انسانی از ارزشمندترین سرمایه های هر سازمان پویا وموفق محسوب می‌شود گفت : حفظ سرمایه فکری وافزایش بهره وری موضوع دیگری در مسیر ایجاد ارزش افزوده بانک می باشد که این مهم نیز از طریق مشارکت دادن همکاران خوش فکر در کنار مدیران و در قالب کارگروهای متعدد در مسیر تصمیم گیری در سال جاری محقق شده است .

این مسوول بانک کشاورزی ایران در بخش دیگری از سخنانش از بهینه سازی ساختار سرمایه دراین بانک خبر داد وگفت : به واسطه تلاش‌های بی بدیل همکاران در سال ۹۸ ۱۳و در ادامه سال جاری توانسته ایم ترکیب منابع گران قیمت ‌و ارزان قیمت بانک را بهینه نماییم به گونه ای که سهم منابع گران قیمت از ۴۹.۵درصد به ۴۴.۵ درصد کاهش یافته ضمن اینکه به همین نسبت نیز منابع ارزان قیمت فزونی یافته است.

رییس هیات مدیره بانک در ادامه اجرای مهندسی مالی را در خصوص طراحی ابزارهای جدید وبه روز کردن خدمات قابل ارائه از اقدامات مهم دیگر در جهت افزایش ارزش افزوده بانک برشمرد و با اشاره به سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی گفت : با اجرایی شدن این سامانه در بستر ایمن محیط بانکی ‌و پیاده سازی آن ، بستر لازم جهت دسترسی خریداران وبهره برداران نهایی محصولات کشاورزی ‌ فراهم خواهد شد .

دکتر داور ماهی کار در بخش پایانی سخنانش به نقش موثر ارتباطات در امر ارزش افزوده سازمانی اشاره کرد واظهار داشت : در این مسیر شناسایی مشتریان وشناساندن خدمات قابل ارایه توسط بانک به منظور رضایت شرکای خارجی از اساسی ترین مباحث بوده ‌و بانک کشاورزی با فراهم نمودن بستر روابط عمومی دیجیتال در این خصوص نیز تلاش در خور تحسینی را معمول داشته است .

رییس هیات مدیره بانک در ادامه این مراسم ضمن معرفی مهندس رضا نوری به عنوان مدیرشعب بانک کشاورزی استان گیلان از یک دهه خدمات صادقانه علیرضا طاهری بروجنی در سمت موصوف قدردانی نمود ‌و اعلام داشت که براساس حکم صادره از سوی مدیر عامل محترم بانک از توان علمی ‌و تجارب ارزنده ایشان در سمت مشاور بانک استفاده خواهد شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=16839

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: