انتصابات جدید در حوزه استانداری، فرمانداری و بخشداری های استان

باز باران خبر/ طی احکام جداگانه ای از سوی نماینده عالی دولت در گیلان، ۱۰ انتصاب در حوزه ستادی استانداری، معاونان فرمانداری ها و بخشداری های استان انجام شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی امروز (دوشنبه) با صدور احکام جداگانه ای سیده هاجر آقازاده را به عنوان سرپرست معاونت تشکل‌ها و مشارکت های اجتماعی و سمیه ادهمی ویشکایی را به عنوان سرپرست معاونت امور آسیب ها و مسائل اجتماعی اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری منصوب کرد.

وی همچنین حسنعلی حاجتی را به عنوان سرپرست اداره کل امور امنیتی، انتظامی و اتباع استانداری و کمیل راحلی مقدم را به عنوان سرپرست معاونت امور اتباع و مهاجران خارجی این اداره کل منصوب کرده است.

صادق کاظم خواه به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری آستانه اشرفیه، حسین عظیمی نژاد به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رضوانشهر، سید محمدصادق میرحسینی و محمد تمدنی به عنوان سرپرستان بخشداری های مرکزی و رودبنه شهرستان لاهیجان و شاهین قهرمانی و سخاوت سلیمانی نژاد به عنوان سرپرستان بخشداری های لوندویل و مرکزی شهرستان آستارا نیز منصوب شده اند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=23202

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: