انتخاب یک گیلانی به عنوان مربی تیم ملی هندبال

مجید ستوده از گیلان به عنوان مربی تیم ملی هندبال ساحلی رده سنی امید کشور انتخاب شد.

به گزارش باز باران خبر، مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان اظهار داشت: از سوی فدراسیون هندبال اعضای کادر فنی تیم های هندبال ساحلی کشور معرفی شدند که در میان آنها یک گیلانی نیز به عنوان مربی تیم ملی رده سنی امید انتخاب گردیده است.

مرتضی ورزلدوست افزود: با توجه به اعلام فدراسیون هندبال، مجید ستوده مربی هندبال استان به عنوان یکی از مربیان تیم ملی هندبال ساحلی امیدهای کشور در بخش آقایان انتخاب شد.

وی ادامه داد: از سوی فدراسیون هندبال اعضای کادرفنی تیمهای ملی هندبال ساحلی رده های سنی نونهالان، نوجوانان،  امید و بزرگسالان معرفی گردید که در رده سنی امید علاوه بر حضور مجید ستوده به عنوان یکی از مربیان تیم امید، نادعلی ذکایی به عنوان سرمربی، حسین نظری به عنوان دیگر مربی این تیم و مهدی آدی گوزل به عنوان سرپرست این تیم انتخاب شدند.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان ضمن آرزوی موفقیت برای مجید ستوده به عنوان مربی تیم ملی هندبال امید کشور ابراز امیدواری کرد که ورزشکاران شایسته این استان نیز به عضویت تیم ملی هندبال امید کشور درآیند.

ورزلدوست خاطرنشان کرد: گیلان در رشته های ساحلی از پتانسیل بالایی برخوردار است و علاوه بر حضور مربیان این تیم در رشته های مختلف ساحلی، در رشته های گوناگون به خصوص فوتبال ساحلی حضور چشمگیر و موثری دارند و امید است در رشته هندبال نیز بتوانند در تیم های ملی حضور چشمگیری داشته باشند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=9912

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: