انتخاب بهمن صادق حسنی بعنوان دبیر اجرایی سی و دومین جشنواره تئاتر استانی گیلان

باز باران خبر/ دکتر فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و شورای سیاست گذاری سی و دومین جشنواره تئاتر استانی گیلان با اشاره به اینکه «محمدعلی صادق‌حسنی» به عنوان دبیر اجرایی این دوره از جشنواره معرفی شد، گفت: مهلت ارسال آثار نیز تا ۱۵ آبان ماه تمدید شد.

وی با اشاره به برگزاری سی و سومین جشنواره تئاتر استان از اول تا چهارم آذرماه امسال، اظهار کرد: این جشنواره با همکاری انجمن هنرهای نمایشی گیلان به منظور رشد و گسترش و ساماندهی هنر تئاتر هر ساله انجام می‌شود.
رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتر استانی گیلان با اشاره به معرفی دبیر اجرایی جشنواره امسال، افزود: «محمدعلی صادق‌حسنی» رئیس انجمن هنرهای نمایشی گیلان و هنرمند برجسته و شناخته شده عرصه تئاتر، نمایش، سینما و تلویزیون استان، به‌عنوان دبیر این جشنواره انتخاب شده است.

فاضلی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره پنجم آبان‌ماه تعیین شده بود که تا ۱۵ همین ماه تمدید شد، ادامه داد: هنرمندان علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره باید برای ثبت‌نام در جشنواره و ارسال آثار خود با موضوعات مرتبط با شعار سال ۹۹ (جهش تولید)، موضوعات مرتبط با بیماری کووید ۱۹ و کاهش آسیب‌های اجتماعی، موضوعات مرتبط با شور و نشاط اجتماعی و تحکیم خانواده، موضوعات مرتبط با فرهنگ و هنر بومی و منطقه‌ای و ایرانی و اسلامی و موضوعات مرتبط با یکصدمین سال شهادت میرزا کوچک جنگلی از طریق تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه یکی از شرایط شرکت آثار در این جشنواره نمایش آثار بعد از پایان جشنواره تئاتر استانی سال گذشته تا اول آبان ماه امسال است، اضافه کرد: چهار نسخه فیلم اثر نیز باید به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه در این جشنواره تنها آثار صحنه‌ای مورد قضاوت قرار می‌گیرند، گفت: برگزیدگان بخش رقابتی جشنواره نیز به جشنواره تئاتر فجر معرفی خواهند شد.

وی یادآور شد: این دوره از جشنواره به‌پاس یک عمر کار و تلاش استاد «حبیب‌الله یوسف پورسیفی» از پیشکسوتان تئاتر استان برگزار می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=15010

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: