انتخابات در رشت الکترونیکی برگزار می شود

 

باز باران خبر/فرماندار رشت از برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در ۵۹۰ شعبه اخذ رای این شهرستان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان رشت، مهندس کیا عاشوری صبح امروز (چهارشنبه) در نشست ستاد انتخابات شهرستان رشت که با حضور حسن آدمیت سرپرست فرمانداری خمام برگزار شد، اظهار کرد: هدف از انتخابات اعتلای نظام با تحقق مردم سالاری دینی است لذا آینده کشور را نیز تضمین می‌کند.

وی از برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در ۵۹۰ شعبه اخذ رأی خبر داد و افزود: زیرساخت‌ها شامل شناسایی و افراد متخصص و اهل فن، به کار گیری نرم افزارها و دستگاه‌های لازم باید فراهم شود.

فرماندار رشت با اشاره به تمام الکترونیکی شدن انتخابات در ۵۸ شعبه اخذ رای شهرستان خمام، ادامه داد: تمام تلاش ها بر این است تا انتخابات با شکوه و در امنیت کامل برگزار شود.

عاشوری با تاکید بر اینکه در انتخابات پیش رو زیر ساخت و نیروی انسانی بسیار حائز اهمیت است، ادامه داد: ما اگر برای همه موضوعات نظم داشته باشیم قطعاً با مشکلی مواجه نخواهیم شد.

فرماندار شهرستان رشت برگزاری انتخابات در جمهوری اسلامی را نشانی بازر از مردم سالاری دینی دانست و اضافه کرد: مردم انقلابی شهرستان رشت در همه عرصه‌ها همواره پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

عاشوری با بیان اینکه در روند برگزاری انتخابات امسال بر چهار محور و مؤلفه رقابت، سلامت، مشارکت و امنیت که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز می‌باشد برنامه ریزی های لازم شده است، گفت: همه ما باید تابع قانون و پاسدار رأی مردم باشیم و فضای جامعه را با ایجاد شور و نشاط سیاسی برای افزایش حضور مردم در انتخابات فراهم کنیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=34254

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: