امروز وظیفه بسیج خدمت به مردم است

تولید و توزیع بیش از ۷۰۰۰۰ ماسک و ۷۰۰۰ بسته معیشتی در مقابله با ویروس کرونا

فرمانده حوزه بسیج ۵ شهری امام خمینی(ره) سپاه ناحیه مرکزی رشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در راستای خدمت‌رسانی به جامعه گفت: امروز وظیفه بسیج خدمت به مردم است.

به گزارش باز باران خبر؛ کیوان نوری با اشاره به اینکه هر مجموعه و مدیری باید برای هر عملکردی، اهدافی را دنبال کند، اظهار کرد: برای رسیدن به هر هدفی باید برنامه ریزی صورت گیرد و مجموعه بسیج نیز اهداف مشخصی دارد که مهمترین این اهداف خدمت گزاری به مردم است.

فرمانده حوزه بسیج ۵ شهری برادران سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان به اینکه بسیج یک شجره طیبه است، افزود: ما همه کارها و فعالیت‌های بسیج را در یک مکان مقدسی به نام مسجد محوریت دادیم، به این صورت که محل برنامه ریزی، تصمیم گیری و سایر مسائل در مسجد صورت میگیرد.

وی با تاکید به اینکه فعالیت‌های مهمی حول محور مساجد توسط بسیج صورت می گیرد، بیان کرد: تاکنون برای تهیه جهیزیه، تهیه ۱۰ واحد مسکن برای مددجویان، تعمیر مدارس و رفع سایر مشکلات مردمی با کمک خیرین در مساجد صورت گرفته است‌.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۵ شهری سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به اقدامات این حوزه در ایام کرونا خاطرنشان کرد: تولید بیش از ۷۰۰۰۰ ماسک، ۷۰۰۰ بسته معیشتی در قالب کمک مومنانه، خدمت‌رسانی در بیمارستان‌ها، غربالگری و تدفین اموات کرونایی، ضدعفونی معابر، مدارس، خانه ها، مغازه ها، ویزیت رایگان بیماران از جمله اقدامات انجام شده در ایام کرونا بود که توسط بسیجیان این حوزه انجام شد.

نوری گفت: برای مشکل ترک اعتیاد در برخی محلات، از ظرفیت خیرین استفاده کردیم برای فرستادن این افراد به کمپ اعتیاد و همچنین در مساجد برخی محلات کلاس‌های ترک اعتیاد به صورت هفتگی دایر است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره)سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به خدمات اجتماعی مشترک بین بسیج و خیرین، اظهار کرد: برخی روستاها از نعمت آب شرب محروم بودند، برخی راه‌ها در بعضی محلات به صورت صعب العبور بود و برای دانش آموزان نیز درتهیه بسته‌های آموزشی و برقراری کلاس‌های تقویتی، تعمیر مدارس اقداماتی بود که به کمک خیرین توانستیم این مشکلات را نیز برای مردم حل کنیم.

وی با اشاره به حضور جهادی بسیج در بلایای طبیعی افزود: در سیل سال گذشته در گلستان ۲۱ نیسان که دارای اقلامات خوراکی و غیر خوراکی بود، توسط خیرین و پایگاه‌های مقاومت این حوزه تهیه و برای سیل زدگان عزیز ارسال شد.

کیوان نوری با توجه به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که بسیجی باید وسط میدان حضور داشته باشد، گفت: امروز رسالت اصلی بسیج جهت حفظ انقلاب این است که خدمت گزار مردم باشد و در تمامی برهه‌ها چه تهدیدات فرهنگی و چه تهدیدات و مشکلات اقتصادی و اجتماعی باید بسیج و بسیجی پای کار باشد و مشکلی از مشکلات مردم را حل کند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=14606

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: