امروز بخش عمده‌ای از تاریخ این سرزمین توسط اصحاب رسانه به رشته تحریر در می‌آید

مراسم روز خبرنگار با حضورشهردار رشت و اعضای شورای شهر رشت در تالار گلستان رشت برگزار شد.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت، سید امیر حسین علوی، رئیس شورای اسلامی شهر رشت در مراسم تجلیل از خبرنگاران، اظهار داشت: خداوند را شاکرم تا در روزی که به مناسبت بزرگداشت زحمات اصحاب رسانه تدارک دیده‌ شده است، به ‌عنوان خادم مردم شریف شهر رشت در شورای اسلامی شهر در خدمت خبرنگاران و عکاسان خبری می‌باشیم.
رییس شورا بیان داشت: امروز بخش عمده‌ای از تاریخ این سرزمین توسط اصحاب رسانه به رشته تحریر در می‌آید و تحلیل‌ها و برداشت‌هایی که آیندگان از دوران ما خواهند داشت، امروز توسط فکر و قلم توانمند شما رقم می‌خورد.
علوی افزود: به‌ واسطه پیشرفت تکنولوژی، سرعت تبادل اطلاعات آن‌قدر بالاست که گاهی تشخیص صحیح و غلط از یکدیگر سخت می‌شود. از همین رو مسئولیت رسانه‌ها بسیار سنگین‌تر می‌شود.
رییس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه باید انتقادپذیری در میان مسئولین افزایش یابد، اذعان داشت: اگر رسانه‌ای نوشت که علوی به ‌عنوان رئیس شورا اشتباهی انجام داده یا ضعفی دارد، نباید علوی از هر ابزاری برای حذف آن استفاده کند و حق نداریم رسانه‌ها را به ‌راحتی ناامید کنیم و خدای ‌ناکرده از مسیر صحیح خارج کرد.
وی با بیان اینکه باید از تجربه پیشکسوتان و باتجربگان این استان استفاده کنیم، گفت: همه ما وظیفه‌ داریم تا برای سازندگی کشورمان تلاش کنیم.
رئیس شورای شهر رشت در پایان تصریح کرد: شورای شهر رشت این روزها بیش از گذشته مورد هجمه است و امیدوارم خداوند یاری گر ما برای انجام وظایفمان برای ایران اسلامی باشد.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=3240

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: