اقتصاد مقاومتی، سلاح تحریم است

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به آغاز تحریم ها از ۴۰ سال قبل گفت: سلاح ما در برابر تحریم اقتصادی ، اقتصاد مقاومتی است.

به  گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا: سردار عبدالله پور در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نمازجمعه رشت افزود: دشمن سه کار برنامه ریزی شده علیه ایران به عبارتی مثلت سه ضلعی علیه ایران شامل تحریم اقتصادی، ایجاد یأس و ناامیدی و مذاکره درست کرده است.
وی در تشریح ضلع اقتصادی دشمن و اینکه ما مشکل اقتصادی نداریم، اظهار داشت: انرژی و سوخت در اقتصاد هر کشور موثر است، نیروهای انقلابی کشورمان مسئله سوخت کشور را برای همیشه مرتفع کرده اند.
سردار عبدالله پور با بیان اینکه در حوزه غذا و امنیت غذایی نیز مشکلی نداریم، خاطر نشان کرد: اگر ۲۰ سال یک دانه گندم و برنج وارد ایران نشود، خودکفا هستیم، ما مشکلات اقتصادی را با اقتصاد مقاومتی با کمک جوانان مرتفع کرده ایم و می کنیم.
فرمانده سپاه قدس استان گیلان در ادامه سخنانش با اشاره به ایجاد تردید، یأس، ناامیدی، شکاف و دو قطبی سازی از سوی دشمن بیان داشت: دشمن باز هم در این مرحله نمی تواند به موفقیت دست یابد.
وی درباره ضلع سوم دشمن با موضوع مذاکره تصریح کرد: آنها شعار مذاکره می دهند، این مذاکره یک نقشه است، برجام به ما نشان داد که اعتمادکردن به کسانی که ادعای انسانیت و آزادی دارند، بیهوده است.
سردار عبدالله پور در بخش دیگری از سخنانش در جمع نمازگزاران رشت با اشاره به سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر تصریح کرد: رمز عملیات بیت المقدس در آزاد سازی خرمشهر یا علی بن ابی طالب بود؛ در آزاد سازی خرمشهر یادگرفتیم که اگر رزمندگان و پیروان الهی خالصانه برای خدا کار کنند و از امامشان پیروی نمایند، از همه سختی ها می گذرند و این درس بزرگی بود.

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=1278

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: