افزایش سن بازنشستگی منتفی شد / محاسبه حقوق بازنشستگی همان ۲ سال باقی ماند

باز باران خبر/ علاوه بر حذف بند مربوط به افزایش سن بازنشستگی، بند مربوط به محاسبه حقوق بازنشستگی از متوسط حقوق ۲ سال به ۳ سال نیز توسط کمیسیون تلفیق از لایحه دولت حذف شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از دیار میرزا؛ سیدکاظم دلخوش اباتری عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ از اصلاح لایحه دولت درباره سن بازنشستگی توسط این کمیسیون و حذف بند «د» تبصره ۲۰ لایحه بودجه مربوط به افزایش مدت خدمت به ۳۲ سال پیش از بازنشستگی خبر داد.

نماینده صومعه سرا در مجلس یادآور شد: همچنین بند مربوط به محاسبه حقوق بازنشستگی از متوسط حقوق ۲ سال به ۳ سال نیز توسط کمیسیون تلفیق با پیشنهاد بنده و همراهی سایر نمایندگان از لایحه دولت حذف شد.

وی در ادامه با بیان اینکه محاسبه حقوق بازنشستگی از متوسط حقوق ۲ سال به ۳ سال و همچنین بند «د» تبصره ۲۰ لایحه بودجه مشکلاتی را برای کارمندان و همچنین افراد جویای کار به وجود می آورد، افزود: این پیشنهاد مغایر قوانین دائمی و همچنین قانون برنامه توسعه بود.

دلخوش با تاکید بر اینکه پیشنهاد دولت حقوق کارکنان دولت و افراد جویای کار را ضایع می کرد، یادآور شد: خوشبختانه با پیشنهاد من و رای موافق سایر نمایندگان هر دو مورد در کمیسیون تلفیق حذف شد و این خبر خوبی برای کارمندان است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=22523

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: