افزایش ایجاد شغل در حوزه های اقتصادی-صنعتی، گردشگری و بندری

بازباران خبر/حمایت از مشاغل روستایی با مشارکت سرمایه گذار در طرح های خود اشتغالی، تشکیل تعاونی های روستایی و گسترش دوره های آموزشی .

به گزارش مدیریت روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی به ریاست مهندس علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان جلسه کارگروه اشتغال منطقه آزاد انزلی با حضور معاونین و مدیران این سازمان برگزار شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی تاکید نمود با تحقق برنامه های توسعه ای منطقه در حوزه‌های صنعتی و ترانزیتی،در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین فرصت‌های جدید اشتغال برای نیروی کار در سطح گیلان ایجاد می شود.

در این نشست، هریک از معاونین سازمان درخصوص مباحث اشتغال حوزه فعالیت خود در بخش های اقتصادی و سرمایه‌گذاری، بندری، فرهنگی و گردشگری، فنی و زیربنایی و توسعه مدیریت گزارشی ارایه نمودند، توسعه فعالیت های صنعتی و سرمایه‌گذاری و لجستیکی، توجه و تقویت مشاغل خرد روستایی جهت تجاری سازی، الگوی مشارکت دولتی در طرح های سرمایه‌گذاری جهت استغنای اهالی روستاها، تهیه و تدوین مدل کسب و کار، تشکیل تعاونی های روستایی و گسترش دوره های آموزشی کاربردی در سطح منطقه از موارد مطرح در این نشست بود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=25488

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: