افتتاح فاز اول پروژه تعریض مسیر رشت به جیرده تا پایان سال

فرماندار رشت با تاکید بر رفع مشکلات و تسریع در پروژه تعریض مسیر رشت به جیرده، ابراز امیدواری کرد: فاز اول این پروژه تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

به گزارش باز باران خبر؛ مهندس علی فتح اللهی با بیان اینکه احداث راه ایمن باید به عنوان یک اولویت به صورت مستمر پیگیری شود،  گفت: توجه به “راه‌” یکی از مهم‌ترین مسائل و زیرساخت‌هایی است که برای توسعه هر منطقه‌ای مدنظر بوده و بهره‌مندی از راه ایمن، درست، فنی و مناسب یکی از مسائل در هر منطقه است.

وی پروژه تعریض مسیر رشت به جیرده را از مهمترین پروژه های شهرستان و استان دانست و افزود: اهمیت اجرایی شدن این پروژه به دلیل قرار داشتن ورزشگاه سردار جنگل، ایستگاه راه آهن و وقوع تصادفات متعدد دو چندان است.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به بازدید استاندار گیلان از پروژه تعریض مسیر رشت جیرده عنوان کرد: در بازدیدی که با حضور دکتر ارسلان زارع از این پروژه صورت پذیرفت، مشکلات آن مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به شرایط اقتصادی نباید شاهد تاخیر در اجرای این پروژه باشیم لذا این پروژه اگر حتی یک‌ روز به تاخیر بیفتد رقم تمام شده آن افزایش می‌یابد.

مهندس فتح‌اللهی با بیان اینکه پروژه مذکور نیازمند یک برنامه جامع، کامل و زمانبندی شده است، افزود: با استفاده از این برنامه باید مشکلات موجود در پروژه را برطرف کرده و از زمان استفاده‌ کنیم البته بارندگی‌های اخیر نیز به فعالیت‌های عمرانی خسارت وارد می‌کند.

وی با تاکید بر لزوم تسریع در اجرای پروژه ۴بانده کردن مسیر رشت به جیرده، ابراز امیدواری کرد: با همت اداره کل راه و شهرسازی و همکاری سایر ادارات، فاز اول این پروژه تا پایان سال به بهره برداری برسد.

گفتنی است در این جلسه که با حضور مدیر کل راه و شهرسازی، مدیر عامل شرکت توزیع برق و معاونین شرکت گاز استان و شرکت آب منطقه ای گیلان برگزار شد، موانع و مشکلات پروژه با دقت بررسی و برنامه زمانبندی جهت رفع مشکلات آن تدوین شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=12162

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: