افتتاح اولین استخردانش آموزی در شفت

بازباران خبر/ مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان در برنامه زنده رادیویی از افتتاح اولین استخر دانش آموزی استان در مهرماه سال جاری در شهرستان شفت خبر داد

به گزارش روابط عمومی، روز شنبه مورخ ۳ خردادماه ۱۴۰۱ مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان با حضور در برنامه دریچه، به صورت زنده با این برنامه رادیویی مرکز گیلان گفت و گو کرد.

مهندس علی دقیق در ابتداء ضمن گرامیداشت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر قهرمان، به تشریح عملکرد و فعالیت های اداره کل در حوزه فضاهای آموزشی استان پرداخت.

وی با بیان اینکه در دو سال اخیر۵۰ فضای آموزشی با ۲۳۶ کلاس درس احداث نموده ایم، اظهارداشت: در چهار سال اخیر ۱۴۴ فضای آموزشی با ۶۲۰ لاس درس با زیربنای بالغ بر ۶۹ هزار ۶۷۷ مترمربع احداث و تقدیم آموزش و پرورش گردیده است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان در ادامه با اشاره به هوشمند سازی مدارس و با بیان اینکه یکی از کلاس تحویلی مدارس احداثی گیلان بصورت هوشمند می باشد، تصریح نمود: هوشمند سازی مدارس تکنولوژی را به شکل فراگیر به ساختار آموزشی وارد می نماید و این ضرورت باید بصورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از این گفتگو، با پرداختن به ضرورت ساخت فضاهای ورزشی در استان، اذعان داشت: با تلاش های صورت گرفته توانستیم در سه سال گذشته ۲۱ فضای ورزشی را در سطح استان گیلان احداث و تحویل آموزش و پرورش نماییم.

مهندس دقیق با اشاره به احداث استخرهای دانش آموزی در سطح استان، ابراز داشت: به حول قوه الهی اولین استخر دانش آموزشی استان در شهرستان شفت در مهر ماه سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان، مشارکت مردم استان گیلان در امر مقدس مدرسه سازی را تحسین برانگیز دانست و اذعان داشت: استان گیلان بعنوان استان پیشرو در اجرای طرح تحولی آجر به آجر و پویش های مختلف مدرسه سازی در سطح کشور مطرح بوده است.

وی با اشاره به استاندارد سازی گرمایشی افزود: جمع آوری بخاریهای نفتی از مدارس، دستاورد مهم اداره کل در چند سال اخیر بوده و امروز با افتخار عرض می کنم تمامی بخاری نفتی و گازی از مدارس استان جمع آوری شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان در پایان با بیان اینکه حضور خیرین در حوزه مقدس مدرسه سازی در کشور و به ویژه گیلان چشمگیر بوده است، گفت: میزان مشارکت خیرین در چند سال اخیر در سطح کشور بی نظیر بوده و ۶۲ درصد فضای آموزشی در ۴ سال اخیر با مشارکت ارزشمند آنان احداث شده است

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=24628

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: