افتتاح انبار امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان شفت

در چهارمین روز از هفته دولت، انبار امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان شفت با اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد ریال با حضور ارسلان زارع استاندار گیلان در این شهرستان به بهره برداری رسید

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در مراسم افتتاحیه انبار امدادی شهرستان شفت بیان کرد: انبار مذکور با عرصه ۱۲۰۵ مترمربع و اعیان ۱۸۰ مترمربع جهت نگهداری اقلام امدادی این شهرستان برای استفاده در حوادث تاسیس شده است.

غلامی با اشاره به اینکه اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد ریال برای ساخت ، محوطه سازی و تجهیز این انبار هزینه شده است، اظهار کرد: ساخت این انبار از سال ۹۷ آغاز و در مرداد ۹۹ به پایان رسید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه شهرستان شفت از شهرستان‌های حادثه خیز و همچنین کم برخوردار استان است، گفت: ضرورت دارد که در بخش آمادگی و مقابله با حوادث آمادگی لازم را داشته باشیم.

غلامی با اشاره به اینکه شهرستان شفت پراکندگی جمعیتی بسیاری دارد، گفت: افزایش توان امدادی موجب می‌شود در روز حادثه پاسخگو باشیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خاطرنشان کرد: در راستای تمرکز زدایی،ساخت و راه اندازی پایگاه امداد و نجات هلال احمر شهرستان شفت را در دست اقدام داریم که در این زمینه نیازمند حضور خیرین گرانقدرمان هستیم تا بتوانیم با ساخت این پروژه، خدمات را در شهرستان توسعه دهیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=12476

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: