اعلام آمادگی یگان ویژه برای ضدعفونی اماکن دولتی در شهر رشت

فرمانده یگان ویژه استان گیلان از آمادگی این یگان برای ضدعفونی اماکن دولتی در شهر رشت خبر داد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایسنا، سرهنگ رضا باباپور در گفت وگویی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه یگان ویژه فرماندهی انتظامی گیلان در عملیات مردم یاری مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: پلیس همیشه در همه بحران‌ها همانند واحدهای خدمات رسان در کنار و درخدمت به مردم است.

این مقام انتظامی با اشاره به آمادگی این یگان برای اعزام تیم‌های خدمات‌رسان در راستای گندزدایی و ضدعفونی معابر شهری، گفت: یگان ویژه با استفاده از گشت های امدادی و خودروهای صوت و آب‌پاش همه روزه آماده همکاری و مشارکت در ضد عفونی اماکن شهری، دستگاه‌ها، نهادها و سازمان های شهر رشت است.

سرهنگ باباپور با بیان اینکه یگان ویژه تا شکست و نابودی ویروس در کنار مردم خواهد بود، افزود: یگان ویژه در مقابله و جلوگیری از انتشار این بیماری هرچه در توان دارد به کار خواهد گرفت تا آرامش را به مردم هدیه دهد.

فرمانده یگان ویژه استان گیلان با بیان اینکه متولیان امر جهت هماهنگی برای حضور و ضدعفونی اماکن می توانند با شماره ۲۱۸۲۴۱۰۰ در شهر رشت تماس حاصل نمایند، خاطرنشان کرد: پلیس اجرای اینگونه اقدامات را یک تکلیف و وظیفه برای رضایت‌مندی مردم می داند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=8288

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: