اعطای حکم انتصاب مسئولین سبک فول کیک بوکسینگ گیلان و انجمن رزمی هیات کارگری استان

باز باران خبر/ همزمان با میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) خانواده بزرگ سبک فول کیک بوکسینگ گیلان به همراهی انجمن رزمی هیات کارگری استان مراسمی را با هدف امضای تفاهم نامه میان هیات انجمن های ورزش های رزمی گیلان و هیات ورزش های کارگری استان و همچنین اعطای احکام‌ انتصاب مسئولین سبک برگزار کرد.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی بانوان سبک فول کیک بوکسینگ گیلان؛ این‌ مراسم که با حضور رییس و اعضای هیات رییسه هیات انجمن های ورزش های رزمی استان در سالن مهمانسرای المپیک رشت برگزار شد ضمن قدردانی از زحمات ورزشکاران، قهرمانان و فعالین سبک فول کیک بوکسینگ گیلان که تلاش های زیادی را طی سالیان متمادی در حوزه ورزش رزمی بویژه در این سبک داشتند؛ مسئولین و اعضای جدید در این دو مجموعه با اعطای حکم انتصاب برای فعالیت در سال ۱۴۰۰ معرفی گردیدند.
کانچو مسعود سواری رییس سبک فول کیک بوکسینگ گیلان، شیهان زهرا مردانه زاد نایب رییس سبک و دکتر حجت پهلوان یلی مسئول هیات ورزش کارگری استان گیلان بعنوان میزبانان این مراسم نیز ضمن قدردانی و خیر مقدم از حضور مدعوین و مهمانان ارزشی این همایش بر همکاری و همراهی بیش از پیش اعضا در پیشبرد و تحقق اهداف عالیه سبک در حوزه ورزش رزمی استان تاکید نمودند.
گفتنی است در پایان این مراسم، لوح سپاس و حکم انتصاب مسئولین سبک فول کیک بوکسینگ گیلان و انجمن رزمی هیات کارگری استان اهدا و اعطا شد.
لازم به ذکر است جهت هماهنگی و بهره مندی از تجارب بیشتر در حوزه ورزش رزمی تفاهم نامه ای میان هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان و هیات ورزش کارگری استان منعقد و امضا گردیده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=18606

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: