اعتماد به ارزشهای والای انسانی، نوع دوستی و تعهد فرهنگ حاکم بر موسسه طنین شادی است

موسسه خیریه «طنین شادی» با پنج سال سابقه فعالیت با هدف حمایت از کودکان مبتلا به سرطان پا به عرصه وجود گذاشت و بیش از یکسال است ،که مجوز رسمی، ثبت از استانداری و اداره ورزش و جوانان استان را اخذ نموده است.

این موسسه جزو یکی از موسسات خیریه فعال در گیلان است که تاکنون علاوه بر کمک های مالی و حمایت های روحی و روانی از کودکان مبتلا به سرطان ،کودکان بدسرپرست و بی سرپرست توانسته در زمینه خدمات پزشکی، برگزاری جشن ، آموزش های گوناگون به بیماران مبتلا به سرطان نیز خدمات جامعی ارائه کند.

دانیال عمویی فر در زمینه فعالیت این موسسه گفت: موسسه خیریه «طنین شادی»کاملا بصورت غیر انتفاعی و عام المنفعه در جهت رسیدگی به مشکلات مختلف فعالیت می نماید و در هیچ زمینه ای ذینفع نیست.

بنیانگذار موسسه طنین شادی ،ضمن تشریح اقدامات این موسسه در زمینه خدمت رسانی به بیماران خاص عنوان کرد: این موسسه برای من مثل خانواده ام ارزشمند بوده و‌ به نوعی کانون پر مهر و پناهگاهی مطمئن برای بیماران مبتلا به سرطان در این شهر محسوب می شود که اعضای آن برای کاهش آلام بیماران از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند. فرهنگ حاکم بر طنین شادی، اعتماد کامل به ارزشهای والای انسانی، اسلامی، نوع دوستی، فداکاری، یکپارچگی درونی و تعهد است.

عمویی فر افزود: موسسه طنین شادی با عملکرد مثبت و شفاف خود توانسته، اعتماد سازی خوبی را بین مردم ایجاد کنند و همین امر موجب شده تا با تلاش اعضای مجموعه و جذب کمک های مردمی تاکنون اقدمات مختلفی نظیر تامین هزینه های دارو و درمان،تامین هزینه ایاب و ذهاب، کمک هزینه تحصیلی و تهیه سبد مواد غذایی به جهت توانمند سازی افراد جامعه هدف انجام شود.

وی با اشاره به ضرورت توجه بیشتر مسئولین برای تسهیل در امور و فعالیت های موسسات خیریه افزود: فعالیت‌ها و مشارکت مراکز خیریه در همه زمینه ها به نوعی کمک حیاتی به بخش‌های اقتصادی، اجتماعی یک کشور محسوب می شود و به همین دلیل اعتقاد من بر این است که اهمیت نقش و جایگاه این موسسات کمتر از بخش‌ دولتی نیست.

عمویی فر در ادامه به تجهیز فضای بلوک بیماران سرطانی در بیمارستان ۱۷ شهریور رشت اشاره کرد و گفت:در حال حاضر با کمک اعضای مجموعه و خیرین برای بالا بردن افزایش روحیه کودکان اقدامات متنوعی مثل نصب کاغذ دیواری ،رنگ آمیزی و بازسازی این فضا را در دست اقدام داریم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=14746

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: