اعتبار لازم برای ایجاد موزه دفاع مقدس تخصیص یافته است

باز باران خبر: نود و سومین جلسه شورا با حضور سرهنگ بایرامی مدیرکل بنیاد حفظ و آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت؛ در این جلسه، مسئول حفظ و نشر آثار دفاع مقدس با حضور در صحن شورا خواستار دریافت اعتبار مصوب شده در بودجه شهرداری برای احداث موزه دفاع مقدس شد.
فاطمه شیرزاد، منشی شورا با قرائت فرازی از وصیت نامه شهید خلیل رمضان نیا به جناب سرهنگ بایرامی خیر مقدم گفت.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت ولادت امام حسن مجتبی (ع) را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد، همگان مورد عنایت امامان معصوم قرار گیرند.
سید امیر حسین علوی افزود: شورا انتظار دریافت حکم شهردار معرفی شده را دارد. از اعضای شورا میخواهم ظرف هفته جاری برای پیگیری صدور ابلاغ شهردار به وزارت کشور برویم.
وی از روسای کمیسیون ها نیز خواست تا هفته آتی جلسات خود را جمع بندی نمایند.
رئیس شورا اظهار داشت: در مقطع حساس سیاسی و اجتماعی هستیم و دشمن با حساسیت دقیق موقعیت کشور از تمام ظرفیت ها برای ضربه زدن به نظام استفاده می کند و همه به حسب تکلیف می باید با حفظ داشته ها از این مقطع حساس با صلابت عبور کنیم این صلابت در نیروهای نظامی دیده می شود.
علوی افزود: ۴۰ سال بعد از انقلاب، یک نسل جوان جدید مدیریتی در حال انتقال است. بنابراین برای حفظ ارزش های دفاع مقدس، برای نسل جوان باید هزینه کرد. سال گذشته هم دیداری با سرهنگ بایرامی داشتیم و درخواست های ایشان به شهرداری ارجاع شد و شهرداری برای احداث موزه دفاع مقدس به مرکز حفظ ارزشها کمک خواهد کرد. و احداث این موزه افتخاری برای گیلانیان است.
رییس شورای اسلامی شهر رشت اذعان داشت: درخواست هایی از سوی مدیران نشر و آثار دفاع مقدس به مدیریت شهری شده بود و بر همین اساس برای اجرای موزه دفاع مقدس شورا بودجه ۱۵۰ میلیارد تومانی در بودجه امسال دیده شده است و اکنون درخواست دریافت این اعتبار را دارند. شهرداری و شورا حامی برنامه های فرهنگی بوده است.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=1171

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: