استعداد یابی و حمایت از نخبگان علمی، پژوهشگران و مخترعین در دستورکار قرار گرفت

باز باران خبر/ نشست “کارگروه اجرایی طرح مدیریت استعداد” این سازمان با حضور جمعی از نخبگان، پژوهشگران و مخترعین به منظور تدوین برنامه جامع مدیریت استعدادیابی با حضور دکتر محمد ولی روزبهان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل ازمدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، دکتر روزبهان ضمن تأکید بر لزوم شناسایی نوجوانان و جوانان مستعد در حوزه های مختلف علمی، ورزشی،اقتصادی و اجتماعی در سطح منطقه بیان کرد: یکی از مهمترین برنامه های سازمان منطقه آزاد انزلی که ثمره آن در دراز مدت مشخص خواهد شد اجرای طرح مدیریت استعداد به منظور پرورش نیروهای مستعد در تمامی زمینه ها بوده و در این مسیر نخبگان و پژوهشگران بازوی کمکی سازمان به منظور تدوین برنامه ای جامع و اجرای دقیق آن خواهند بود و سرمایه گذاری و حمایت های لازم از سوی این سازمان در راستای تحقق اهداف صورت خواهد گرفت.

وی در ادامه به لزوم پایش مستمر در سطح مراکز آموزشی و خدماتی به منظور بررسی وضع موجود اشاره و افزود: در این طرح پس از شناسایی افراد مستعد،پرورش افراد به منظور ارتقاء سطح کیفی و اجرایی در جهت تبدیل به بالفعل شدن ظرفیت‌های بالقوه آنها،مهمترین گام قلمداد می شود تا در نتیجه شاهد معرفی افراد موفق و با دانش به عنوان الگو به جامعه به عنوان خروجی این طرح باشیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی استان گیلان را به جهت برخورداری از اقلیم و شرایط جوی،تغذیه و فرهنگی غنی سرشار از استعداد های درخشان عنوان نمود و خاطر نشان کرد: در نقاط مختلف این استان دانشمندان و نخبگان ملی و بین المللی در زمینه های مختلف فعالیت می کنند و با اجرای این طرح و توجه به امر آموزش تخصصی،زمینه پرورش و معرفی نخبگان بیشتری در سطح ملی و بین المللی پدید خواهد آمد.

در ادامه این نشست دکتر سید حجت مهدوی سعیدی معاون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی به تدوین و اجرای طرح توانمند سازی جوامع محلی،آموزش مهارت بانوان،تقویت مشاغل خرد و خانگی با حمایت سازمان منطقه آزاد انزلی و با مشارکت جوامع محلی و بهره گیری از ظرفیت نخبگان تأکید کرد.

در این نشست تعدادی از نخبگان و پژوهشگران طرح ها و ایده های خود را به منظور اجرای هرچه بهتر طرح مدیریت استعداد در منطقه آزاد انزلی ارائه نمودند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=16658

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: