استحکام محل سکونت مردم مهمترین هدف بزرگترین واحد تولیدی سیمان استان است

باز باران خبر/ شرکت سیمان خزر در نشست هم اندیشی با انجمن بتن آماده های استان گیلان در بررسی راهکارهای ارتقا کیفیت بتن آماده گفت: تعامل صنعت سیمان و بتن در راستای توسعه زیرساخت ها در بخش های مختلف اثرگزار است.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی‌ شرکت سیمان خزر، نشست تخصصی “بررسی راهکارهای ارتقا کیفیت بتن آماده” به همت شرکت سیمان خزر و انجمن بتن استان گیلان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور مدیران واحدهای تولید کننده بتن آماده سطح استان در محل دفتر فروش شرکت سیمان خزر رشت برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر اسحق جمال امیدی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر ضمن تسلیت رحلت جان‌سوز مادر سقای آب و ادب و علمدار دشت کربلا، شاه بانوی بنی هاشم، حضرت امّ البنین (علیها سلام) و عرض خیر مقدم به حاضرین به بیان فرصت ها و چالش های بین صنعت سیمان و صنعت بتن پرداخت و با اشاره به راهکارهای لازم برای تقویت زنجیره تامین، اظهار داشت: تعامل دو صنعت سیمان و بتن می تواند در راستای توسعه زیرساخت ها بخش های مختلف اثرگذار باشد.
وی با اشاره به موفقیت های سیمان خزر در عرصه ملی و استانی افزود: بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، دلسوز و کارآمد و همچنین وجود نگاه جهادی و انقلابی توام با تکیه بر علم و تکنولوژی راز موفقیت سیمان خزر بوده است.
مدیرعامل شرکت سیمان خزر با اشاره به کیفیت محصولات این شرکت تصریح کرد: توجه به کیفیت از مهم ترین دغدغه های مدیریت و پرسنل زحمت کش شرکت سیمان خزر بوده و در این راستا گام های اثربخشی از جمله ایجاد دپوی مناسب مواد اولیه مرغوب، استفاده از سنگ آهک تخت آسمان یک، راه اندازی نمونه گیر و تعمیرات اساسی دپارتمان های تولید برداشته شده است.
دکتر جمال امیدی برخورداری از مصالح مرغوب و باکیفیت را لازمه ساخت و سازهای مقاوم دانست و بیان کرد: سیمان خزر با توجه و تکیه بر علم و استانداردهای روز دنیا و بهره گیری از متخصصین جوان و توانمند خود با کیفیت ترین سیمان منطقه را تولید نموده است.
وی با تاکید بر لزوم اعتمادسازی در جامعه متعاقب تولید مصالح با کیفیت و مرغوب افزود: شرکت سیمان خزر توانایی تولید انواع سیمان های مورد نیاز بازار را دارا می باشد.
مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر با بیان اینکه مردم مهم ترین سرمایه های اجتماعی هستند گفت: سیمان خزر علاوه بر توجه به کیفیت در قیمت گذاری محصولات هم منافع مردم را ارجح دانسته و با عرضه کارشناسی و عادلانه در بورس کالا مسئولیت های اجتماعی را در کنار وظیفه اقتصادی جزء اهم وظایف این واحد تولیدی عنوان کرد.
دکتر جمال امیدی با اشاره به اجرای عملیات تعمیرات شرکت گفت: علیرغم تحریم ها و محدودیت های اقتصادی با بهره گیری از توان و تخصص داخلی تعمیرات اساسی در بخش های مختلف شرکت انجام پذیرفته و همین موضوع در روند توسعه و موفقیت سیمان خزر نقش آفرین بوده است.
مدیرعامل شرکت سیمان خزر به تشریح اقدامات صورت گرفته در خصوص ارتقای کیفیت محصولات پرداخت و یادآور شد: برای ارتقای کیفیت محصولات با مرجع کنترل کیفیت (شرکت تحقیق توسعه صنعت سیمان) قرارداد همکاری بسته شده و با انجام آزمایشات مختلف ، محصولات خزر به بالاترین سطح کیفیت رسیده است.
وی با اشاره به کیفیت بالای محصولات سیمان خزر افزود: ارتقای کیفیت برای اولین بار زمینه ساز اخذ مجوز تولید سه محصول جدید از مرجع استاندارد گردید.
در بخشی دیگر از این نشست تخصصی، رهبر رئیس انجمن صنفی تولید کنندگان بتن آماده استان گیلان نیز مشکلات و چالش های این صنف را برشمرده و پس از آن مهندس محمودی مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفی و مهندس بهنیا مدیر فروش شرکت سیمان خزر توضیحاتی را ارائه کردند.
گفتنی است در پایان حاضرین جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و دکتر جمال امیدی نیز با بیان این نکته که شرکت سیمان خزر به بلوغ کیفی و کمی رسیده و این مهم ناشی از خود باوری، خود اتکایی و توجه و اعتماد به تخصص و توانمندی های داخلی بوده، جلسه پایان یافت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=22428

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: