ارائه خدمات سریع و شفاف تر از مسیر دولت الکترونیک، زمینه ساز تحقق حقوق شهروندی است

سرپرست استانداری گیلان گفت: دولت الکترونیک موضوعیست که باید جدی گرفته شود چراکه این مهم، هم به ارائه خدمات سریع‌تر و شفاف تر به مردم و هم تحقق حقوق شهروندی کمک شایانی می‌کند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در همایش روز کارمند که با همکاری سازمان بسیج کارمندان برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای بزرگ دولت شهیدان رجایی و باهنر و تبریک مناسبت روز کارمند، اظهار داشت: هفته دولت در کنار ارائه فرصتی برای بیان خدمات و دستاوردها، زمان مناسبی برای تجلیل و تقدیر از کارمندانی است که دستیابی به این موفقیت ها، بدون همت والای آنان ممکن نمی‌شود.

وی افزود: تجلیل از خدمات دستگاه های منتخب و کارمندان برگزیده استان، امری نمادین است و ما قدردان یکایک کارکنان دولت و سایر دستگاه‌های عمومی غیردولتی هستیم.

سرپرست استانداری گیلان اظهار داشت: نامگذاری هفته دولت به نام شهیدان رجایی و باهنر، فرصتی مغتنم است که به وظیفه خود بیشتر آگاه شویم و بتوانیم راه آن شهیدان را ادامه دهیم چراکه مردم با چهره این شهیدان احساس امنیت، آرامش، عدالت و معنویت می‌کردند.

وی تصریح کرد: آنچه در نگاه دولت تدبیر و امید و نیز بعنوان نقشه راه استان گیلان مطرح است؛ اینکه خدمت عادلانه به تمامی شهروندان بدون توجه به مرزبندی‌ها وجهه همت بوده و کوشیده ایم در خدمتگزاری، همگان مورد توجه باشند و انسجام و وحدتی که در عرصه های مختلف در گیلان وجود دارد و استانی سرآمد شناخته می شود، در این بخش نیز خود را جلوه گر کند.

سرپرست استانداری تاکید کرد: مردم بحق و بدرستی، انتظار دارند که محیط اداری کشور و استان، محیطی سالم و در چارچوب قوانین باشد تا حقی از کسی تضییع نشود و در این هنگامه است که حقوق شهروندی مراعات می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مردم نباید برای انجام امور اداری معطل شده یا وقت آنان تلف شود.

دکتر زارع افزود: با توجه به الزامات جهانی و نیز شرایط کشور، دولت الکترونیک موضوعیست که باید جدی گرفته شود چراکه این مهم، هم به ارائه خدمات سریع‌تر و شفاف تر به مردم و هم تحقق حقوق شهروندی کمک می‌کند و هر دو مولفه یادشده نیز، زمینه ساز افزایش سرمایه های اجتماعی خواهند بود.

وی همچنین گفت: دلیل اینکه نظام اسلامی در برابر همه توطئه‌ها ایستادگی کرد، این است که ملت ما یکپارچه در کنار هم بودند و باید این رویه استمرار داشته باشد.

وی ادامه داد: راهبرد کنونی کشور، توجه به بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی رهبر معظم انقلاب ترسیم شده، بوده و لازم است همه ارکان کشور اعم از دستگاه های اجرایی و سایر نهادها، این نقشه راه را پیشانی برنامه های خود قرار داده و برای تحقق بندبند آن همت گمارند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=3558

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: