احیای ۳۸ واحد صنعتی راکد طی ۴ ماهه اول امسال /بانکها با انعطاف بیشتر در احیای واحدهای راکد گیلان سهیم شوند

بازباران خبر/مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در همراهی با نماینده ولی فقیه در استان آیت الله فلاحتی؛ در جریان بازدید از سه واحد صنعتی رشت گفت: با عزم و جدیت مستمر در دولت سیزدهم افزون بر ۳۸ واحد صنعتی راکد گیلان به چرخه تولید برگشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت گیلان، تیمور پورحیدری در حاشیه بازدید از سه واحد صنعتی که با حضور نماینده ولی فقیه استان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیران بانک های مرتبط در شهر صنعتی انجام شد، اظهار داشت: حل و فصل مشکلات واحدهای صنعتی به صورت جهادی و میدانی با حضور مقامات دلسوز و تراز اول استان قطعاً اثربخش است و باعث قوت قلب فعالین عرصه صنعتی و جامعه کارآفرین گیلان خواهد شد.

وی با بیان اینکه رویکرد همه مسئولین و خادمان استان باید معطوف به رفع مشکلات و موانع پیش روی واحدهای صنعتی باشد عنوان کرد: در سال مزین به تولید و اشتغال آفرینی؛ پرهیز از نگاه جزیره ای جزء لاینفک تسهیل در بخش تولید و رفع مشکلات مبتلا به صنایع استان است.

مدیرکل صمت استان به دریافت تسهیلات ۵۷ میلیارد ریالی یکی از این واحدهای صنعتی مورد بازدید امروز اشاره کرد و تصریح کرد: روند ارائه تسهیلات بانک در این واحد به نحوی شده که با معوقات و جرایم سه ساله بایستی ۲۳۰ میلیارد ریال باید بپردازد و به شدت دچار چالش شده است.

تیمور پورحیدری با بیان اینکه بانک ها می توانند با انعطاف بیشتر در رفع مشکلات و موانع واحدهای صنعتی و احیاء آنها سهیم شوند، افزود: تعامل و همکاری بانک ها با واحدهای صنعتی قطعاً می‌تواند در احیای بیشتر واحدهای صنعتی راکد نقش پررنگ و موثری ایفا نموده و ما را در رسیدن به اهداف حوزه تولید و تجارت و تحقق شعار سال یاری کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=26693

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: