اجرای ماده ۴ قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن در روستاهای شهرستان فومن

 

باز باران خبر/ مهندس حامد دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه خوشرو مسئول روابط عمومی, با حضور در فرمانداری فومن با موسی فکور فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان  در این دیدار مهندس دائمی به تشریح فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به ویژه در سطح روستاهای این شهرستان پرداخت و گفت:  خوشبختانه با تلاش های انجام شده در ماه های گذشته عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان مطلوب و مورد رضایت بوده است.

وی خدمتگذاری به مردم به ویژه روستائیان را هدف اصلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: در اجرای ماده ۴ قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن در ۲۷ روستای شهرستان فومن ۳۶۵ هکتار از اراضی ملی واقع در محدوده طرح هادی تملک گردید و در مراحل اخذ سند و انتقال به متقاضیان واجد شرایط میباشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان گفت: تاکنون ۹۵۰۰ برگ اسناد مالکیت روستایی و شهری در شهرستان صادر و به متقاضیان تحویل گردید.

مهندس دائمی به اجرای طرح هادی در روستاهای شهرستان اشاره کرد و گفت: در دو سال اخیر ۲۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۱۰ میلیارد ریال اجرا گردید. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت : امروزه یکی از راهبردهای موثر در توسعه همه‌ جانبه پایدار نواحی روستایی، استفاده از مشارکت و توانمندی‌های دهیاران و روستائیان برای عمران و توسعه مناطق روستایی در همه ابعاد بوده و با برنامه‌ریزی صحیح و همکاری دهیاری‌ها، میتوان روند توسعه روستاها را در سطح شهرستان سرعت بخشید.

سپس فرماندار شهرستان ضمن تشکر از خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و شهرستان، با اشاره به اهمیت خدمت گذاری به مردم، اظهار کرد: رویکرد و هدف اصلی نظام مقدس اسلامی از ابتدای پیروزی تاکنون خدمتگذاری به مردم بوده است.

فکور با تاکید بر تکریم ارباب رجوع و رابطه مطلوب با مردم و علی الخصوص مراجعه‌کنندگان روستایی، به اهمیت نوسازی و مقاوم‌سازی مساکن روستایی اشاره کرد و گفت: در بحث اجرای طرح هادی و نوسازی مساکن روستایی با جدیت حمایت خواهیم کرد و همراه بنیاد مسکن هستیم.

در پایان طی حکمی از سوی مهندس دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، مهندس سیدعلی جعفرزاده بعنوان مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فومن منصوب گردید.

جعفرزاده از آذر ماه ۱۴۰۱ سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=33226

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: