اتهدام باند سرقت موتورسیکلت و مشاعات ساختمان در رشت

بازباران خبر – فرمانده انتظامی رشت از شناسایی و دستگیری اعضای باند ۴ نفره سارقان حرفه‌ای و مالخران موتورسیکلت و مشاعات ساختمان در شهرستان رشت خبر داد و گفت: سارقان به ۹ فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ “محمود حافظی ” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس، عدم رعایت نکات حفاظتی را مهمترین عامل سوء‌استفاده سارقان عنوان کرد و اظهارداشت: مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزم همگانی را می‌طلبد.
وی در ادامه با بیان اینکه در پی شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص سرقت از مشاعات ساختمان و موتورسیکلت آن‌ها، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: پس از انجام تحقیقات میدانی، مشخصات ظاهری ۲ سارق این پرونده‌ها به دست آمد.
فرمانده انتظامی شهرستان رشت با اشاره به اینکه ماموران کلانتری ۱۲ با شناسایی هویت این افراد و تحت نظر قرار دادن چند ساعته آن‌ها، سرنخ‌هایی از ۲ مالخر اعضای این باند را پیدا کردند، گفت: سارقان و مالخران این پرونده‌ها دستگیر و در بازسی از مخفیگاهشان ۲ دستگاه موتورسیکلت، یک دستگاه پمپ آب، یک دستگاه پروژکتور سرقتی و حدود ۲۰ گرم موادمخدر از نوع شیشه و هروئین، ۱۰گرم شیره تریاک،۳۰ عدد قرص غیرمجاز، ۶ جام پایپ و ۲ دستگاه ترازوی توزین کشف شد.
این مقام انتظامی از سوابق متعدد سارقان و اعتراف آن‌ها به سرقت ۴ دستگاه موتورسیکلت و ۵ فقره مشاعات ساختمان خبر داد و بیان‌داشت: سارقان ۳۸ و ۳۹ ساله و مالخران ۴۵ و ۴۸ ساله با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=34154

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: