ابلاغ پیام رئیس اتحادیه جهانی کشتی به فدراسیون کشتی

 باز باران خبر/ در پی گفتگوی تلفنی نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی با  دکتر افتخاری عضو ایرانی اتحادیه جهانی کشتی پس از بحث و بررسی پیرامون وضعیت کشتی در ایران، نناد لالوویچ طی پیامی مراتب رضایتمندی اتحادیه جهانی را از فدراسیون کشتی ایران از طریق دکتر افتخاری به دکتر دبیر رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود. 
در این پیام که توسط دکتر افتخاری عضو ایرانی کمیسیون بازاریابی و حمایت مالی اتحادیه جهانی کشتی اعلام شد رئیس اتحادیه جهانی مراتب‌ رضایت‌مندی خود نسبت به فدراسیون کشتی ایران را ابراز داشته‌ و از اقدامات انجام‌ شده در فدراسیون کشتی ایران برای توسعه کشتی حمایت کردند.
در همین رابطه، دکتر افتخاری گفت: نناد لالوویچ اعلام کرد که همه مسائل  مطرح شده پیرامون کشتی ایران را با دید مثبت ارزیابی و از نظر اتحادیه جهانی برخی مسائل بوجود آمده در سال گذشته رفع و حل و فصل شده است بطور ویژه از کشتی ایران حمایت می‌کند. 
لازم به یاد آوری است که با رایزنی‌های دکتر افتخاری، روابط و همکاری‌های فیمابین فدراسیون ایران و اتحادیه جهانی کشتی بهبود و توسعه یافته و تحولات ایجاد شده در زیرساخت‌های کشتی ایران بویژه کمپ‌های تیم‌های ملی و افزایش تعداد سالن‌های اختصاصی کشتی مشروحا به اطلاع رئیس اتحادیه جهانی رسیده است و نناد لالوویچ از روند توسعه زیرساخت‌های کشتی در ایران ابراز رضایت نموده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=23575

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: