ابتکار قاضی گیلانی در صدور آرای جایگزین حبس و تهیه بسته های معیشتی و کتاب برای دانش آموزان کم برخوردار

باز باران خبر/ رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب شهرستان رشت از ابتکار قاضی گیلانی در صدور آرای جایگزین حبس و تهیه بسته های معیشتی و کتاب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام و المسلمین یاری رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب شهرستان رشت از ابتکار قاضی گیلانی در صدور آرای جایگزین حبس و تهیه بسته های معیشتی و کتاب خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین یاری رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان رشت با اعلام این خبر افزود: این قاضی گیلانی با ابتکار عمل، رای تهیه بسته های معیشتی برای تعدادی از دانش آموزان کم برخوردار را صادر کرد.

وی همچنین افزود: در ادامه روند صدور مجازات‌ های جایگزین حبس در استان، قاضی شعبه ۱۰۷ کیفری دو شهرستان رشت ، با احراز شرایط قانونی، متهم پرونده را به تهیه تعدادی بسته معیشتی و کتاب آموزش راهنمایی و رانندگی برای استفاده دانش آموزان کم برخوردار با هماهنگی واحد سرپرستی دادسرای مرکز استان و جایگزین از حبس محکوم کرد.

رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب رشت در پایان خاطر نشان کرد: همزمان با برخوردهای قاطع قضایی، رویکرد کاهش جمعیت کیفری با استفاده از مجازات جایگزین حبس در جرایم سبک با هدف ارائه خدمات عام المنفعه مورد تاکید دادگستری استان گیلان قرار دارد

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35737

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: