آمریکایی ها با شهادت سردار سلیمانی تابوت هایشان را به خاورمیانه بفرستند

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه سردار سلیمانی شیشه عطری بود که دشمنان با شکستنش عطرش را در جهان پخش کردند گفت: آمریکایی ها تابوت هایشان را به خاورمیانه بفرستند زیرا از انتقام سپاه در نخواهند رفت و به زودی شاهد انتقام سپاه از مستکبرین خواهیم بود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایسنا، سردار محمد عبدالله پور در جمع پاسداران سپاه قدس گیلان در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) رشت با تسلیت شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی دنیای اسلام را تکان خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی شیشه عطری بود که دشمنان با شکستنش عطرش را در جهان پخش کردند افزود: آمریکایی ها تابوت هایشان را به خاورمیانه بفرستند زیرا از انتقام سپاه در نخواهند رفت و به زودی شاهد انتقام سپاه از مستکبرین خواهیم بود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شهید سردار سلیمانی با حضور در گیلان حدود ۴ ساعت با خانواده شهدا دیدار کرد گفت: سردار سلیمانی احترام خاصی برای مردم قائل بود و به همین دلیل مهرش از دل مردم نمی رود.

عبدالله پور با بیان اینکه دشمنان انقلاب مدت ها بود که به دنبال شهید کردن سردار سلیمانی بودند گفت: محافظان سردار سلیمانی امسال به او گفته بودند که نباید به مراسم تاسوعا عاشورا برود زیرا می خواهند شما را ترور کنند اما سردار گفت که عاشق شهادت در مراسم روضه امام حسین (ع) هستم و هر طور شده باید در روضه امام حسین (ع) حاضر شوم و هیچ ترسی از شهادت ندارم.

وی با بیان اینکه بی شک در لحظه شهادت شهدا به استقبال سردار سلیمانی رفتند گفت: اخلاص، ولایت پذیری و عمل به دستورات الهی حاج قاسم را به این درجه رساند.

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: سردار سرافراز و محبوب سپاه اسلام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی همیشه می گفت که مراسم کنگره هشت هزار شهید گیلان با تمامی مراسم ها فرق داشت.

عبدالله پور با اشاره به اینکه سردار سلیمانی همیشه پیگیر کارها بود بیان کرد: شهید سرافراز سپاه اسلام شهید سردار حاج قاسم سلیمانی به شدت عاشق امام حسین (ع) بود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=6457

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: