آغاز پویش جهادی جایگزینی شبکه های فرسوده در شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان

شنبه ۴ مردادماه سالجاری پویش جهادی جایگزینی سیم های مسی فرسوده با کابل های خودنگهدار با حضور دکتر جبار کوچکی نژاد، دکتر محمدرضا احمدی و سردار سیدعلی آقازاده نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ، مهندس علی فتح اللهی فرماندار این شهرستان و دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در منطقه حمیدیان رشت آغاز شد.
به گزارش باز باران خبر؛ نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان ضمن رضایت از اجرای این پویش اظهار امیدواری کردند که با تامین اعتبار برای تمامی شبکه های فرسوده رشت این طرح اجرایی شود.
درحاشیه اجرای این طرح محمد اسماعیل هنرمند ضمن اشاره به آسیب شدید شبکه های برق استان بر اثر بارش برف سنگین در سال ۹۸ اظهار داشت : در راستای اجرای این پویش مقرر شد امروز ۴ مرداد ۹۹ در منطقه کم برخوردار حمیدیان ۹ کیلومتر شبکه فشار ضعیف سیمی فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شود، زیرا کابل های خودنگهدار پایداری بسیار زیادی دارد و علاوه بر مقاومت بالا در برابر بحران های طبیعی، مشکل ضعف برق را نیز در تابستان برطرف می کند و درنهایت رضایت مردم این منطقه را به دنبال خواهد داشت .
هنرمند خاطرنشان کرد: مرحله اول این پویش در منطقه حمیدیان با حضور ۳۰ اکیپ اجرایی تماما از کارکنان امورهای اجرایی رشت و سایر شهرستان های استان در قالب ۳۶۰ نفرساعت کار اجرایی طی یک نیمروز کاری به اجراء درآمد .
وی افزود : طی هماهنگی بعمل آمده با استانداری گیلان و نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی مقرر شده است در ادامه اجرای پویش و با ورود ۳۰۰ کیلومتر کابل خودنگهدار، تمامی نقاط آسیب دیده شبکه های برق شهرستان رشت کاملا بازسازی و اصلاح شود .
این مسئول گفت: با تحقق وعده ها در خصوص تامین اعتبار برای خرید و احداث ۳۰۰ کیلومتر کابل خودنگهدار مطرح شده ، بخش بسیار زیادی از مشکلات شبکه های برق فشار ضعیف شهرستان رشت مرتفع خواهد شد و نتایج آن در فصول گرم و سرد سال برای تمامی شهروندان ملموس و قابل مشاهده خواهد بود.
شایان ذکر است مرحله اول این پویش در منطقه حمیدیان با هماهنگی مهندس سیروس هدایتی نژاد مدیر توزیع برق شهرستان رشت و همکاری مهندس داود جهانبین مدیر امور توزیع برق ۴ رشت اجرایی شد.
پویش جایگزینی سیم های مسی فرسوده با کابل های خودنگهدار برای اولین بار در شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با هماهنگی مدیرعامل این شرکت تدوین و اجرایی شده است و هدف از آن بازسازی شبکه های فشار ضعیف سیمی و فرسوده استان می باشد .

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=11608

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: