آغاز فعالیت باشگاه های ورزشی انفرادی و غیر گروهی از فردا ۱۶ اردیبهشت

وزیر ورزش و جوانان گفت: فعالیت باشگاه‌های ورزشی که دارای رشته انفرادی و غیرگروهی که ارتباط فردی زیادی ندارند در ۱۳۲ شهر سفید با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از ۱۶ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از خبرگزاری برنا؛ دکتر مسعود سلطانی فر، عصر امروز در نشست ستاد مبارزه با شیوع کرونا در ورزش با اشاره به مصوبه هجدهمین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا با حضور رییس جمهور اظهار کرد: این مصوبه به باشگاه های ورزشی که دارای رشته انفرادی و غیرگروهی هستند که ارتباط فردی زیادی ندارند در ۱۳۲ شهر سفید با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، اجازه فعالیت را از ۱۶ اردیبهشت ماه می دهد.

دکتر سلطانی فر، رشته های دوچرخه سواری، تنیس، تنیس روی میز، تیراندازی، تیراندازی با کمان، برخی رشته های دوومیدانی، قایقرانی، وزنه برداری و بولینگ را از جمله رشته هایی اعلام کرد که فعالیت های آنها در شهرهایی که وضعیت آنها در خصوص شیوع کرونا سفید اعلام شده، مجاز است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تصمیم گیری پیرامون رقابت‌های ورزشی از جمله لیگ برتر فوتبال فعلا امکان پذیر نیست، تصریح کرد: در خصوص فوتبال به صورت ویژه با دکتر نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مفصل صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که این امکان در حال حاضر وجود ندارد که زمان شروع لیگ برتر را اعلام کنیم و تصمیم گیری در این خصوص به زمان بین ۲۰ تا ۲۵ اردیبهشت ماه موکول می شود و هیچ مسئولی در شرایط کنونی با توجه به وضعیت غیرقابل پیش بینی ویروس کرونا، نمی تواند زمان آغاز مسابقات را اعلام کند.

سلطانی فر در بخشی از سخنانش گفت: کشورها تصمیمات مختلفی درخصوص رقابت های فوتبال اتخاذ کردند، برخی از کشورهای اروپایی کلا تعطیل کردند و برخی هم تمرینات را به صورت گروه های کوچک ۲ تا ۴ نفره و ۶ نفره آغاز کردند و برخی کشورهای همسایه از جمله عمان و کویت که درگیر لیگ قهرمانان نیستند، مسابقات را به مرداد و شهریور موکول کردند.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم هنوز تصمیمی را ابلاغ نکردند و خبرهای منتشر شده گمانه زنی های رسانه های عربی است و فدراسیون فوتبال هم در حال بررسی شرایط مختلف برای تصمیم گیری در این خصوص است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=31931

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: