آغاز ثبت نام نامزدهای هیات مدیره انجمن های شهرستانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گیلان

ثبت نام نامزدهای هیات مدیره انجمن های شهرستانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گیلان آغاز شد.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ، معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اعلام این خبر گفت: ثبت نام نامزدها با هدف انتخاب اعضای  هیات مدیره و بازرس انجمن های شهرستانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان، تیرماه امسال انجام می شود.
محمد درویش کردار افزود: اعضای مجمع عمومی حایز شرایط می توانند از ۱۰ تا ۱۵ تیرماه جاری از ساعت ۹ الی ۱۳ ضمن مراجعه به ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان های آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رضوانشهر، رودسر، رشت، رودبار، سیاهکل، شفت،فومن ،صومعه سرا ، لنگرود ،لاهیجان و ماسال تقاضای عضویت خود را به دبیرخانه انجمن ارایه کنند.
وی ادامه داد: مجمع عمومی سالانه انجمن های حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان نیز همزمان با برگزاری مجمع عمومی شهرستانهای استان، ششم شهریور ماه امسال با موضوع  برگزاری سومین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرس انجام می شود.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ، خاطرنشان کرد: درصورت به حد نصاب نرسیدن اعضا، نوبت دوم مجمع عمومی ۱۶ شهریور ماه در همان مکان برگزار می شود.
وی هدف از برگزاری این انتخابات را ساماندهی مشارکت مردمی در اجرای سیاست ها و برنامه های حمایت از حقوق مصرف کنندگان اعلام کرد و گفت: هم استانی های عزیز (باشرط سنی حداقل ۱۸ سال  و تابعیت ایران) با  مراجعه به سایت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به نشانی http://crpsmember.ir   به عضویت انجمن حمایت محل سکونت خود درآیند.
وی یادآورشد: اعضای قبلی انجمن های حمایت نیز می بایست نسبت به تشکیل پرونده الکترونیک در سامانه انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان اقدام کنند.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت گیلان گفت: داوطلبان میتوانند با مراجعه به سایت سازمان صنعت معدن وتجارت گیلان به آدرس https://gil.mimt.gov.ir و صفحه انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گیلان به نشانیwww.instagram.com/hemayat.gilan  از شرایط نامزدهای عضویت در هیات مدیره و بازرس و سایر اطلاعیه های مرتبط آگاهی یابند.
وی ادامه داد: همچنین هم استانی های عزیز  برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادارات صنعت معدن و تجارت شهرستان محل سکونت خود و  یا سازمان صنعت معدن وتجارت گیلان به نشانی رشت- بلوار شهید بهشتی- خیابان ملت (سه راه الکتریک)- طبقه اول- دبیرخانه انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان مراجعه و یا با شماره تلفن  ۳۳۳۶۴۵۹۵ تماس بگیرند.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2187

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: