توسط کارشناسان بنیاد مسکن گیلان انجام شد؛

آغاز ارزیابی خسارت واحدهای آسیب دیده در سیل آستارا

 

بازباران خبر: ارزیابی خسارت واحدهای آسیب دیده ناشی از سیل در آستارا آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در نخستین ساعت های جاری شدن سیلاب در شهرستان آستارا کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از واحدهای خسارت دیده از سیل ۲۷ شهریورماه دیدن کرده و در حال حاضر ۱۲ اکیپ از کارشناسان این نهاد در روستاها و شهر آستارا مشغول ارزیابی خسارت واحدهای آسیب دیده ناشی از سیل هستند.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با اعلام این خبر گفت: به محض اتمام کار ارزیابی، میزان خسارت های وارده شده به واحدهای مسکونی اعلام می‌شود اما در ارزیابی‌های اولیه مشخص شد که واحدهایی که در سیل سال های ماضی قبل مقاوم سازی شده بودند، آسیبی ندیده‌اند.
مهندس دائمی افزود: اکیپ کامل امور اجرائی و ماشین آلات عمرانی شامل بیل مکانیکی و کمپرسی برای آواربرداری به مناطق سیل زده شهرستان اعزام شده است.
وی با اشاره به اینکه حمایت از سیل زدگان شهرستان وظیفه تمامی دستگاه‌های اجرایی است، ادامه داد: انتظار می‌رود هر دستگاهی به اندازه وسع خود نسبت به امدادرسانی اقدام کند.
دائمی با تأکید بر اینکه در این مرحله از امدادرسانی، اصلاح معابر وکوچه ها و همچنین اصلاح کردن سطح خیابان های اصلی شهر از اهمیت ویژه برخوردار است، اضافه کرد: بنیاد مسکن علاوه بر اعزام گروه های امدادی در زمینه کارهای عمرانی مشارکت دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=32775

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: