×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

اخبار گیلان

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

باز باران خبر/ مدیرعامل انجمن خیریه بیماران کلیوی کشور گفت: انجمن خیریه بیماران کلیوی گیلان به خوبی از افراد تحت پوشش حمایت می کند.

به گزارش باز باران خبر؛ دکتر سیده اعظم پناهی مدیرعامل انجمن خیریه بیماران کلیوی کشور ضمن بازدید از انجمن خیریه بیماران کلیوی گیلان در رشت گفت: بیش از ۱۰۰ هزار نفر در کشور دچار بیماری کلیوی اعم از بیماران دیالیزی و پیوندی هستند.

وی افزود: البته این تعداد بیمار به خصوص در بخش پیوند نسبت به کشورهای همسایه از تعداد کمتری برخورداریم و تعداد بیماران کلیوی ما نیز نسبت به کشورهای منطقه کمتر است.

مدیرعامل انجمن خیریه بیماران کلیوی کشور اضافه کرد: البته بیماری کرونا برای همه هموطنان از جمله بیماران دیالیزی مشکل ایجاد کرد چون این بیماران مجبورند هفته ای سه بار به بیمارستان مراجعه کنند.

وی ادامه داد: به همین دلیل و با توجه به تعامل خوب با وزارت بهداشت، تمام بیماران دیالیزی در همان محلی که دیالیز می شوند، واکسن زدند.

مدیرعامل انجمن خیریه بیماران کلیوی کشور خاطرنشان کرد: همچنین بیماران پیوندی نیز ثبت نام می شوند تا برای واکسینه شدن اقدام کنند.

پناهی به وضعیت این انجمن در گیلان نیز اشاره کرد و افزود: از حاج آقا رضوان پناه مدیریت انجمن خیریه بیماران کلیوی گیلان تشکر می کنم که حمایت خوبی از بیماران کلیوی دارند و همکاران وی نیز بخوبی وظایف خود را انجام می دهند.

وی اظهار کرد: خوشبختانه گیلان یکی از استانهای فعال در خدمت رسانی به بیماران کلیوی است و در همه بخش های درمان، پیوند و غیره بیماران را به خوبی تحت پوشش دارند و به تمامی دست اندرکاران این مجموعه خسته نباشید و خداقوت می گویم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد