×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

اخبار گیلان

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

با توجه به نزدیک بودن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بهتر است این بار اشتباهات گذشته را در بعضی از موارد تکرار نکنیم چقدر خوب است اینبار بجای آنکه احزاب و گروه‌های سیاسی برای انتخابات نسخه پیچی کنند مردم به افراد با تقوا ، متخصص، باتجربه و دلسوز نظام رای دهند و چقدر بهتر است که یک انتخابات سالم با رای اکثریتی مردم برگزار شود. افرادی باید در جایگاه شورای اسلامی شهر و روستا قرار گیرند که تمام دغدغه هایشان خدمت‌رسانی به مردم و بهبود اوضاع کنونی باشد و امیدواریم احزاب و گروه‌های سیاسی این بار به جای توصیه نامه های سیاسی به افراد با نفوذ، میدان را به افراد متخصص و با تقوا برای مدیریت شهری واگذار کنند.
در سال های اخیر شاهد آن بودیم که مشکلات بسیار زیادی در مدیریت شهری وجود داشته و همچنان نیز ادامه دارد که یقیناً نیاز به اصلاح دارد؛ با توجه به انتخابات پیش رو بهتر است کار را به کاردان بسپاریم و از سلیقه ای عمل کردن بپرهیزیم. متاسفانه در هفته‌های گذشته شاهد ثبت نام افرادی برای حضور در انتخابات شوراها بودیم که هیچگونه تخصصی برای هدایت و مدیریت شهری ندارند، موضوعی که در گذشته تکرار شد و ضربه های شدیدی را به جامعه وارد کرد، نباید دوباره تکرار شود!
ایجاد فضا و بستری برای به وجود آوردن یک تیم مدیریت شهری متخصص و کارآمد که هدفشان خدمت به مردم و جامعه اسلامی باشد وظیفه همه مردم و احزاب سیاسی می باشد، رقابت های جناحی مسئله ای است که باعث می شود بسیاری از نخبگان و افراد متخصص در انزوا بمانند و در انتخابات شورا ثبت نام نکنند؛ انتخابات شورا یک عرصه اجتماعی و فرهنگی است که باید در اینکار یک تیم متخصص خوب و موفق مدیریت شهری را انتخاب کنیم. چنانچه سایر افراد سیاسی و جناحی در راس آن باشند به جای افراد متخصص ، افراد ناکارآمد در هدایت آن قرار می‌گیرند که نتیجه آن را هم در سال‌های گذشته دیده ایم.
اعتقاد دارم تا زمانی که بستری برای نخبگان و مدیران دلسوز و انقلابی محیا نکنیم مشکلات شهری، مسائل فرهنگی ،آلودگی هوا و ترافیک نه تنها حل نخواهد شد بلکه هر روز بیشتر می‌شود. به این موضوع فکر کنید برخی از افراد با هزینه های زیاد و تبلیغات آنچنانی و حمایت برخی از سیاسیون و احزاب راهی شورای شهر شوند در نهایت چنین افرادی هیچ تخصصی در حل مشکلات شهری ندارند، عملا هیچ اقدام موثری از آنها ساخته نیست و مشکلات هر روز بیشتر می گردد. اگر بخواهیم ریشه یابی کنیم ، می‌بینیم همین افراد خواسته یا ناخواسته به اعتماد مردم آسیب های بزرگی وارد نموده و چنانچه در این امور اصلاح صورت نگیرد همین موضوع بجز تضعیف اعتماد عمومی و زیاد شدن مشکلات جامعه هیچ دستاوردی برای کشور نخواهد داشت. حضور مردم در پای صندوق های رای می تواند عاملی برای فروپاشی دسیسه ها و توطئه های دشمنان باشد. دشمنان انقلاب درصدد هستند تا با تبلیغات سوء حضور مردم در انتخابات پیش رو را کم رنگ کرده و اعتماد عمومی مردم را کاهش دهند، پس نباید آب به آسیاب دشمنان نظام بریزیم که همین امر باعث یآس و ناامیدی مردم می شود.
برای حل مشکلات بزرگ فقط نیاز به افراد متخصص ، باتقوا و مدیران جهادی داریم.

سید رضا میرحسینی

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد